Despro teknik servis hizmetleri ile tanışın!

Sistem altyapınızı, network altyapınızı, sistem güvenliliğinizi ve iş sürekliliğinizi bize emanet edin...

Netsis Erp Çözümleri

Konusunda Uzman Kadromuz ile Bütün Netsis Problemlerinize Çözüm Sunalım

Profesyonel Çözümler

Kurumsal çözümlerimiz ile teknoloji dünyasını bizimle yeniden keşfedin
Neden Biz?

İş ihtiyaçlarınız için size en iyi ve yüksek teknoloji çözümlerini, yenilikleri, değer katan, size uygun maliyet ve rekabet avantajı sağlayan en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Despro Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Sizlere tecrübeli kadromuz ile Microsoft, Netsis, özel yazılım, sanallaştırma, yedekleme, network yapılandırma, teknik servis, sistem destek hizmetleri sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Sizlere tecrübeli kadromuz ile Netsis, özel yazılım, sanallaştırma, yedekleme, network yapılandırma, teknik servis, sistem destek hizmetleri sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Netsis Erp Çözümleri
Netsis Erp Çözümleri

Netsis gibi ERP programlarını verimli kullanmak günümüzün rekabet ortamında sizleri bir adım öne çıkartacaktır. Bu nedenle Netsis danışmanlarınızı doğru seçmek büyük önem taşır.

Netsis Çözümlerimiz
Kurumsal Ağ Güvenliği Çözümlerimiz
Kurumsal Ağ Güvenliği Çözümlerimiz

Kurumların güvenlik seviyesi, ileriye dönük büyüme hızlarını belirler. Güvenlikle ilgili olası problemlerin getirdiği mali yük diğer zararların kat kat üstünde olabilir. Kurumunuzun bilişim sistemlerini kapsamlı bir açıklık testinden geçirerek güvenlik seviyenizi artırmaya yardımcı oluyoruz.

Kurumsal Ağ Güvenliği Çözümlerimiz
Data Güvenliği ve Yedekleme Sistemleri
Data Güvenliği ve Yedekleme Sistemleri

Günümüz dünyasında veri yedekleme (Backup işlemi), bir işletme ya da kişi için bir ihtiyaçtan çok zorunluluk haline gelmiştir. Despro Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak yedekleme konusunda uzman ekibimiz sizlere yedekleme ve data güvenliği konusunda eksiksiz hizmet sunuyoruz.

Data Güvenliği ve Yedekleme Sistemleri Çözümlerimiz
Sanallaştırma Çözümlerimiz
Sanallaştırma Çözümlerimiz

Despro Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak uzman ekibimiz ve sanallaştırma lideri olan firmaların resmi bayilik bağlantılarıyla sanallaştırma konusunda en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Sanallaştırma Çözümlerimiz

ÇÖZÜMLERİMİZ

No items found.