Verilerinizi korumak hiç bu kadar önemli olmamıştı!

Günümüzün karmaşık altyapıları ve hedeflenen siber saldırılar, kurum içinde veya bulutta bulunduğu her yerde verileri koruyan eksiksiz bir yedekleme stratejisi gerektirir. Yapılandırması ve yönetmesi basit olan Barracuda Backup, tamamen aklınıza gelebilecek bir çözümdür.

Hibrit fiziksel, sanal ve SaaS ortamlarını koruyun.

Günümüzün BT ortamları, fiziki sunucuları, sanal sunucuları ve hepsinin tam korumaya ihtiyacı olan genel bulut verilerini birleştiriyor. Önemli veriler, sınırlı saklama politikalarına sahip olabilecek posta sunucularında da bulunur. Barracuda, nerede olursa olsun verilerinizi korur.

Verileri hızlı kurtarın.

Sistemlerinizi fiziksel cihazlardan, sanal sunuculardan, site dışındaki konumlardan veya buluttan hızla geri yükleyip çalıştırın.

Fidye yazılımı koruması - fidyeyi ödemeden.

Suçluların verilerinizi rehin almasına izin vermeyin. Barracuda ile verilerinizi kurtarmak, kötü amaçlı yazılımları ortadan kaldırmak, cryptolanmış dosyaları silmek ve değerli verilerinizin iyi birer kopyasını geri yüklemek çok kolaydır.

Yedeklenen Her Veriyi Koruyun!!!
Kullanıcı hatası, kötü niyetli silme, doğal afetler ve siber saldırılar işinizi tehdit edebilir. Barracuda, aşağıdakileri içeren verileri korur:

  • Fiziksel cihazlarda, sanal ortamlarda veya genel bulutta bulunan dosyalar
    SharePoint ve OneDrive verilerini içeren Office 365,
  • SQL verisi,
  • Yedeklenen veriler,
  • Barracuda Bulut Yedekleme yada yerel yedekleme sistemleri üzerinde ve AWS, Azure gibi bir çok sanal makine üzerine Barracuda Backup aracılığı ile yedeklenebilir.

Ayrıca Barracuda Backup ile AWS ve Microsoft Azure cihazları üzerinde bulunan sanal makineleriniz ve bütün verilerini kendi localinizde bir yedeğini bulundurma imkanına sahip olabilirsiniz.

Herhangi Bir Aygıttan Hızlı Kurtarma

Verilerinizi yedekleme, hikayenin yalnızca bir kısmıdır. Barracuda, anında anlık görüntüyü kurtarmayı veya yalnızca bir dizi etkilenen dosyayı kurtarmayı kolaylaştırır. Fiziksel ve sanal geri yüklemeleri destekliyoruz, böylece verileri istediğiniz yerden kurtarabilirsiniz.

Birincil depolama alanınız kaybolursa veya artık mevcut değilse, Barracuda Backup’ta depolanan verilerinize kolayca erişebilir ve hatta verilerinizi eksiksiz bir şekilde toplayarak dakikalar içinde sanal bir makineyi döndürebilirsiniz. Barracuda LiveBoot, şirket içi VMware ortamları için hızlı ve kolay kurtarma sağlar. Cloud LiveBoot, test etme ve dosya tabanlı kurtarma için VMware ve Hyper-V sanal makinelerini (VM’ler) Barracuda Cloud’da önyüklemenizi sağlar.

Kullanımı Kolay – Yönetimi Daha da Kolay

Basit ve Esnek Dağıtım Seçenekleri

Barracuda farklı fiziksel ve sanal seçenekler sunar. Sizin için en uygun olanı seçin:

Barracuda Yedekleme Cihazı; veri koruma ve yedekleme sağlayan fiziksel cihaz.

Barracuda Şifreli Yedekleme Cihazı; 256-bit AES’li fiziksel cihaz, yasal gereklilikleri yerine getirmek için cihaz kaybolduğunda veya çalındığında verileri korumak için istirahat halindeyken şifrelenmiş veri yedeklemesi yapar.

Barracuda Buluttan Bulut’a; E-postalar, ekler, takvimler, kişiler ve görevlerin yanı sıra OneDrive ve SharePoint Online dahil olmak üzere Microsoft Office 365 ortamınızı yedekleyin ve kendi saklama politikalarınızı ayarlayın.

Barracuda Sanal Yedekeeme; Barracuda’nın tüm avantajlarından kendi ekipmanınızla yararlanın.

Tam Bulut Tabanlı Yönetim

Dağıtım, yapılandırma ve devam eden yönetim, merkezi bir bulut tabanlı konsol üzerinden kontrol edilir. Tüm yedeklenmiş sunucuların sağlığını, ağ trafiğini kullanma, genel ağınız için ayrıntılı raporları tek bir cam panelden yönetebilirsiniz.