Eset Nod 32 Antivirüs Çözümleri

Eset Nod32 ve Endpoint Antivirüs sistemleri dünyanın en kolay ve anlaşılır arayüzünü size sunar.

ESET kolay kullanımı ve bilgisayar performansınızı etkilemeden çalışan sistemi ile sizlere en hızlı korumayı sağlayan antivirüs programıdır.

Hem kurumsal hemde kişisel kullanım olarak bir çok farklı noktada size koruma sağlayan Eset kurulumundan son kullanıcı ayarlarına kadar, Despro Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak  bütün sistem entegrasyonunda birinci elden sizlere hizmet sunmaktayız.

Hem çok düşük sistem gereksinimleri isteyen, hem de sizi tehditlere karşı sessiz sedasız koruyan Eset, size ve işletmenize gelebilecek bütün tehditlere karşı koruma sağlamaktadır.

Eset Antivirüsün Öne Çıkan Özellikleri

Düşük Kaynak Kullanımı 
Yüksek performans sağlar ve donanımın ömrünü uzatır. Her türlü sistem ortamına uyum sağlar.Son derece küçük güncelleme paketleriyle internet bant genişliğinden tasarruf sağlar.

İleri Düzey Kullanıcılar için Ayarlar 
Gereksinimlerinize uygun kapsamlı güvenlik ayarları sunar. Maksimum tarama derinliğini, tarama süresini, taranacak dosya ve arşivlerin boyutunu ve çok daha fazlasını tanımlamanıza olanak sağlar.

Taşınabilir Bilgisayar Desteği 
Prize takılı olmadan uzun süre çevrimiçi kalabilmeniz için sistem kaynaklarını korumak amacıyla, üzerinde işlem yapılmayan pencereleri, güncellemeleri ve kaynak talep eden işlemleri erteler.

Güvenlik Raporu

ESET ‘in bilgisayarınızı nasıl koruduğuna dair aylık rapor sunar. Bu özet rapor, algılanan tehditler, engellenen web sayfaları, engellenen spam e-postaları, engellenen webcam erişimi istekleri ve daha fazlası hakkında bilgiler içerir.

Kurumsal Antivirüs

Eset ürünlerinin ( Eset Endpoint Antivirüs, Eset Endpoint Security, Eset Endpoint Protection Standard, Eset Endpoint Protection Advanced, Eset Secure Business, Eset Secure Enterprise ) kurumsal satış ve destek hizmetlerini veren Despro Bilgi Teknolojileri A.Ş., tüm sorulara ve ihtiyaçlara cevap vererek, müşteri ihtiyacına göre doğru ürün konumlandırmayı kusursuz bir şekilde organize eder.Despro Bilgi Teknolojileri A.Ş. antivirüs yazılımları tarafında tek çözüm olarak Eset ürünleriyle çalışmakta ve tüm müşterilerine Eset ürünlerini önermektedir.

Bireysel Antivirüs

ESET bilgisayar güvenliğinizi ciddiye alır. ESET uzmanları, çevrimiçi kimliğinizi korumak amacı ile zararlı yazılımlar ve hedefli saldırılara dayanacak güçte tasarlanmış çözümler geliştiriyorlar. Her yönden gelebilecek zararlılarla savaşmak üzere tasarlanmış olan ESET Smart Security bireysel kullanımınız için gerekli olağan üstü etkili bir güvenlik çemberi oluşturur.