Kurumların güvenlik seviyesi, ileriye dönük büyüme hızlarını belirler. Güvenlikle ilgili olası problemlerin getirdiği mali yük diğer zararların kat kat üstünde olabilir. Kurumunuzun bilişim sistemlerini kapsamlı bir açıklık testinden geçirerek güvenlik seviyenizi artırmaya yardımcı oluyoruz. Bunu yaparken doğru güvenlik politikaları ile tanınmış kullanıcıların bilgiye erişiminde hızı ön planda tutuyoruz.

Sophos

Günümüzün iş süreçlerine hızlı adapte edilebilen, ağda ne olduğunu izleyen, tehditlere hızlı cevaplar vererek bütünüyle güvenlik katmanı kazandıran, yönetimi kolay, güçlü bir güvenlik platformudur.

Devamı İçin Tıklayınız…

SonicWALL

Ağ güvenliğinizi sağlamak için kurulduğu 1991 yılından bu yana ödüllü tasarımlara sahip donanım, yazılım ve sanal cihaz çözümleri üretiyor. SonicWALL ürün portfolyosunda KOBİ’den holdinge kadar her ölçekteki organizasyonun ihtiyacına cevap verebilecek onlarca çeşit mevcuttur 

Devamı İçin Tıklayınız…

Berqnet

Dünyanın en kolay kurulabilen ve yönetilen firewall cihazıdır.Tamamı yerli ve alanında uzman AR-GE kadrosu tarafından her ölçekteki işletmenin siber güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla 2013 yılında AR-GE çalışmalarına başlaya Berqnet, 2015 yılında ilk ürün ailesini piyasaya sürmüştür.

Devamı İçin Tıklayınız…

Safetica

Güvenlik yazılımı, geniş bir yelpazedeki güvenlik tehditlerinin ortak kaynağı olan insan faktörüne karşı tambir DLP (Data Leak Prevention) çözümü sunar.Safetica, planlı ya da kazara yapılabilecek veri sızıntılarına, kötü niyetli köstebek eylemlere, verimlilik sorunlarına, BYOD tehlikelerine ve daha fazlasına karşı koruma sağlar.

Devamı İçin Tıklayınız…

Eset

30 yıldan uzun bir süredir insanların dijital dünyasını korumaya odaklanan ve ufak , dinamik bir şirketten 202 ülke ve bölgede 100 milyonun üzerinde kullanıcıya hizmet veren bir dünya markası olan Eset, antivirüs programları arasında bir deniz feneri gibi parlamaktadır.

Devamı İçin Tıklayınız…