Office 365, hedeflerinizin peşinden gitmenize ve işletmenizi büyütmenize yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış uygulama ve hizmetlerden oluşan tümleşik bir deneyimdir. Her ay en son özelliklerin ve güvenlik güncelleştirmelerinin eklendiği Word, Excel, PowerPoint ve diğer uygulamaları en iyi şekilde kullanmanızı sağlar.

Office 365 Hizmetlerinin bütün kurulumları, lisanslanması ve herhangi bir sorunda çözümü Despro Bilgi Teknolojileri A.Ş. uzman ekibi tarafından 7*24 çözüme ulaştırılmaktadır.

İster sürekli olarak kullandığınız bilgisayarınızdan isterseniz farklı bir erişim noktasındaki bir bilgisayardan Office 365 sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.Gelişmiş Cloud sistemiyle dosyalarınıza istediğiniz her noktadan  ulaşabilir, şahsi ve şirket e-postalarınıza istediğiniz konumdan ve cihazdan erişebilme imkanı sunar.

Neler Yapabilirsiniz?

Office 365’i tamamen sıfırdan hazırlanmış bir ortam olarak düşünmeyin. Microsoft’unbirkaç ürününün özelleşmiş sürümüolarak düşünmek daha doğru olur. Pakette yer alan ürünler:

Office 365 bir bulut hizmetidir.Microsoft’un veri merkezinde barındırılır.Bunun anlamı; altyapı işleri ile sizin uğraşmayacak olmanızdır.

Microsoft Office365 için%99,9 süreklilik garantisi veriyor. Bunun içinSLAanlaşması imzalayabilirsiniz.

Bulut hizmetlerini sınıflandıran pek çok kavram var: SaaS, IaaS, PaaS, PIaaS, DaaS vb. Office 365 bunlardan hangisidir? BirSaaS(Software as a Service) hizmetidir.