Sonicwall, günümüzün iş süreçlerine hızlı adapte edilebilen, ağda ne olduğunu izleyen, tehditlere hızlı cevaplar vererek bütünüyle güvenlik katmanı kazandıran, yönetimi kolay, güçlü bir güvenlik platformudur.

Despro Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak Sonicwall Hizmetlerimiz ile şirketinizi dışarıdan ve içeriden gelebilecek bütün güvenlik açıklarına karşı koruyoruz.

SonicWALL, küçük ofisler, ev ofisleri ve şubeli yapılara ağ güvenliği sağlaması için geliştirilmiştir. Yenilenmiş yapısı sayesinde PC, akıllı telefonlar ve tabletler için VPN desteğinin yanı sıra etkili anti-malware (casus yazılım), IPS saldırı engelleme, WEB içerik/URL filtreleme gibi güvenlik servislerini tek bit kutuda sağlar. Aynı zamanda yüksek performans seviyelerinde tam derin paket inceleme (DPI) sağlayarak performanstan ödün vermeden, verimliliği artırarak ve maliyetleri düşürerek ağınızı güvenlik altına alır.

Hem kurumsal, hem bireysel ağ güvenliği çözümü olarak SonicWall Firewall cihazlarını uzman ağ güvenliği desteğimiz ile hizmetinize sunuyoruz.