Veeam® Backup & Replication™, kuruluşların sanal, fiziksel ve bulut tabanlı olmak üzere TÜM iş yükleri için kapsamlı bir veri koruması elde etmesine yardımcı olur. Tek bir konsoldan tüm uygulama ve verileriniz için hızlı, esnek ve güvenilir yedekleme, kurtarma ve replikasyondan faydalanın.

Despro Bilgi Teknolojileri A.Ş. konusunda uzman olan kadrosu ile Veeam Backup sistemini sorunsuz bir şekilde iş ortamınızda kullanılan tüm bilgisayarlara entegrasyonunu yapar.Kolay arayüzü  ve çalışma performansınızı etkilemeyen çalışma şekli ile Veeam Backup size tarafımızdan önerilmektedir.

Veeam ile hem yerel donanım hem de bulut üzerine yedekler alabilir  ve felaket durumlarında yedeği alınmış cihazlarınıza birebir son yedekleme noktasına sorunsuz ve basitçe geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Veeam® ile verilerinizi şirket dışında korumak için Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure ve IBM Cloud dahil olmak üzere tüm genel bulut sağlayıcılarından veya yönetilen bir hizmet sağlayıcısından yararlanabilirsiniz. Üstelik ikinci bir site kurma ve bakımını yapma maliyetinden kurtulursunuz. Veeam ayrıca kurtarma zamanı hedefi  ve kurtarma noktası hedefi  gereksinimlerinizi replikasyon ile karşılamanızı ve böylece buluttan felaket kurtarma için de faydalanmanıza yardımcı oluyor.