Sunucunuzu Tam Performansını Ortaya Çıkarın

WMware ile sunucunuzu oluşturduğunuz sanal makine replikaları ile tam performansı ile kullanmaya başlayın.
Wmware hizmetleriyle Despro Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak çalışma ortamınızı baştan sona düzenleyerek sunucularınızı en verimli halde kullanmanızda yardımcı oluyoruz.

VMWare Hakkında

Sektörde lider konuma sahip bir sanallaştırma yazılımı şirketi olan VMware, BT operasyonlarını kolaylaştırarak, şirketleri yenilikçi olmaları ve büyümeleri konusunda güçlendirir. VMware, veri merkezinden buluta ve mobil aygıtlara kadar tüm altyapıyı sanallaştırarak, BT’nin herhangi bir aygıttan, herhangi bir anda ve yerde hizmet sunabilmesini sağlar.

VMware, işinizi daha etkin ve karlı hale getiren teknolojilerle BT’nizi radikal bir şekilde dönüştürür. Sanallaştırma ve ilke destekli otomasyon konusunda bir öncü olan VMware, tüm veri merkezinde BT’nin karmaşıklığını azaltır.

Sanallaştırma yazılımları profesyonel hizmetler ve uygulamaların birlikte çalışabilirliğini ve müşteri seçimlerini destekleyen, 55.000’den fazla iş ortağından oluşan güçlü bir ekosistem ile, 500.000’den fazla müşteriye değer sunar.

VMware Hizmetleri

vSPHERE

Lider sanallaştırma yazılımıdır. Fiziksel sunucu üzerindeki donanım kaynaklarını birden fazla işletim sisteminin paylaşarak kullanmasına ve bu işletim sistemlerinin donanımdan bağımsız konteynerler içinde birbirlerini etkilemeden yüksek verimlilik ve esneklik esasına dayanarak çalışmasına imkan tanır.

vSOM (vSphere with Operations Management)

Lider sanallaştırma platformu vSphere üzerine, sanallaştırılmış ortamlarda izleme, problem çözme ve kapasite planlama için gereken teknolojilerin de eklenmesiyle oluşturulmuş bütünleşik çözümdür.

SRM (vCenter Site Recovery Manager)

Felaket anında Felaket Kurtarma Merkezi(FKM)’nin düzgün bir şekilde ayağa kaldırılabilmesi için BT tarafından tasarlanması ve işleme konulması gereken tüm adımları otomatize ederek ortamın minimım insan müdahalesi ile hızlı bir şekilde çalışmaya başlamasını sağlar. Ayrıca henüz felaket gerçekleşmeden FKM’nin çalışırlığını test edip raporlanmasına imkan tanır.

vCENTER

vSphere yazılımı yüklenerek sanallaştırma için kullanılan fiziksel sunucuların merkezi olarak yönetimi için kullanılan üründür.

HORIZON (with View)

Yüksek performanslı ve esnek masaüstü sanallaştırma çözümüdür. Normalde fiziksel bilgisayarlar üzerinde çalışan son kullanıcı işletim sistemlerinin konsolide edilerek veri merkezi içinde merkezi bir şekilde çalıştırılmasına ve yönetilmesine imkan tanır. Kullanıcılar kendilerine ait ya da paylaşılan sanal masaüstlerine istedikleri cihazdan bağlanarak klasik masaüstü deneyimini ve daha fazlasını yaşayabilirler.

vCloud Suite

Son kullanıcıların ihtiyacı olan her türlü BT servisinin minimum insan müdahalesiyle hızlı ve otomatize bir şekilde hizmete sunulması ve yaşam döngüsünün takip edilmesi işlemlerini yapar. Veri merkezi içindeki her türlü donanım ve yazılım ile entegre olarak bugün BT ekibinin herhangi bir servisi hayata geçirmek için adım adım elle kurup yönettiği tüm aşamaları otomatikleştirir ve standartlaştırır.

MIRAGE

Fiziksel son kullanıcı bilgisayarları için yedekleme ve merkezi imaj yönetimi çözümüdür. BT ekibi Mirage kullanarak son kullanıcı bilgisayarlarının yedeğini alabilir, gerektiğinde aynı ya da farklı bir bilgisayar üzerinde yedeğin tamamını veya bir bölümünü geri dönebilir. Ayrıca merkezi olarak imaj yönetimi, işletim sistemi yükseltme, güncelleme, uygulama yükleme gerçekleştirebilir.

VDPA (vSphere Data Protection Advanced)

Sanal ve fiziksel sunucuların imaj ve uygulama tabanlı olarak yedekleme ve geri yüklenmesine imkan tanıyan çözümdür.

vSAN (Virtual SAN)

Fiziksel sunucular üzerine takılan SSD ve HDD sürücülerin yüksek performanslı ve yüksek süreklilik sağlayan bir depolama alanına dönüştürülüp sanal sunucular tarafından kullanılmasına imkan tanıyan teknolojidir. Bu sayede yüksek maliyetli paylaşılmış depolama alanlarına gerek olmadan sanallaştırma teknolojileri tarafından sağlanan tüm esneklik ve yetenekler sunucular üzerine lokal olarak takılmış sabit disk sürücüleri üzerinden de verilebilmektedir.

AIRWATCH

Mobil cihazların ve bu cihazlar üzerindeki uygulama ve her türlü içeriğin merkezi olarak yönetilmesine, denetlenmesine ve raporlanmasına olanak sağlar.

FUSION PRO

Fusion, Mac işletim sistemi üzerinde sanallaştırma yapılabilmesini sağlar. Mac üzerinde Windows uygulamalarının çalıştırılabilmesi için kullanımı kolay bir çözüm sunar.

WORKSTATION

Workstation, Windows ve Linux kişisel bilgisayarlar için sanallaştırma çözümü sunar.