top of page

Ağ Çözümleri

IP Kamera Çözümleri

IP kameralar görüntüleri dijital bilgiye çeviren ve bağlı oldukları ağ ortamı yardımıyla yetkilendirilmiş kullanıcıların lokal ağ yada internet üzerinden bunlara ulaşmalarını sağlayan kameralardır. Üzerlerindeki yazılımla tıpkı bir web sunucusu gibi hareket ederler. Programlanabilme, görüntü depolayabilme, alarm yönetimi, hareket algılama gibi birçok özellikle donatılmışlardır. IP kameraların herhangi bir bilgisayara bağlı olmaları gerekmez. Ağdaki router, switch yada huba bağlı olması yeterlidir.

IP Telefon ve Telekonferans Çözümleri

Cisco işbirliği çözümleri herhangi bir yerde, herhangi bir cihaz ile her hangi bir zaman içinde toplantılar yapmanızı sağlayan iletişim çözümüdür.

İş sırasındaki etkileşimi gerçek zamanlı ses ve video iletişimine dönüştürür. Lokasyonlara bağlı kalmadan daha hızlı dinamik takımların kurulmasını sağlar ve bu sayede daha iyi ve hızlı kararlar alınır, şirket uzmanlarına anlık erişim sayesinde müşteri geri dönüşlerine artış sağlanır, güvenli bağlantı, iletişim ve işbirliği sonununda geleneksel kurumsal bariyerler aşılır.

Kablolu Ağ Çözümleri

Kablolu çözümlerin iç ortamda ve dış ortamda olumsuz yönde etkilenecek her türlü faktörü hesaplayar. Kısa ve uzun vadelerde yapısal kablolama ağınızın genişleme, bant genişliği ve stabil çalışması için doğru, uygun donanımsal çözümler ile yapılandırılmalıdır.

Kablosuz Ağ Çözümleri

Kablosuz ağ kurulum hizmeti ile ofisinizde gereksiz kablolamadan sizleri kurtarmaktayız. Şirket içi ya da dışı kampüs alanlarınızda yüksek performanslı kablosuz ağ oluşturulması için keşif, tasarım, projelendirme ve uygulama desteği vermekteyiz.

Sistem İzleme Çözümleri

Sistem güvenliğinin sağlanması sadece dışarıdan gelecek tehditlerle değil aynı zamanda sistem içindeki kullanımların da denetlenmesi ile tam olarak sağlanabilmektedir. 

bottom of page