top of page

Yazılım

3CX 

Kurulum dakikalar içinde gerçekleşir ve telefon sistemi, mevcut bir Windows veya Linux makinesi üzerinde yerinde çalışır ve Hyper-V, VMware ya da KVM üzerinde sanallaştırılabilir.

IP santral sisteminizi Google Cloud, Amazon Lightsail, Microsoft Azure veya daha birçoğuyla bulutta da sanallaştırabilirsiniz. Web tabanlı kurulum sihirbazıyla IP Telefonlar, Ağ Geçitleri, SIP Trunklar ve akıllı telefon uygulamaları dakikalar içinde sağlanır ve sunucu tarafı CRM entegrasyonu, 3CX’i tercih ettiğiniz uygulamalarla kullanmayı kolaylaştırır.

Dia

Ticari yönetim sistemi olarak kobilerin, büyük ve orta işletmelerin, eğitim kurumlarının, devlet kurum ve kuruluşlarının, farklı sektörlerin ticari yönetim, kontrol ve düzenleme gibi ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır.Tamamen DİA Yazılım AŞ. tarafından geliştirilmiş bir altyapı üzerinde ve internet üzerinden online olarak çalışan ticari paket program olan DİA, SaaS (Software As A Service – Hizmet Olarak Yazılım) modeliyle pazarlanmaktadır. Stok – depo takibi, talep, teklif, sipariş, finans yönetimi, banka, kasa, çek-senet takibi, resmi muhasebe, personel, üretim, servis hizmet yönetimi, otel programı modüllerini her seviyede çalışanın kullanabileceği kolaylıkta düzenlemektedir.

E-Flow (BPM)

E-Flow, onay işlemlerinizin tümünü, herkesin rahatlıkla kullanabileceği hızlı, kolay ve uygun fiyatlı bir iş akış yönetim sistemidir. LOGO Tiger ile tam entegre çalışan E-Flow süreç yönetim sistemi ile talep yönetimi, satın alma ve satış yönetimini web ortamında iş süreçlerinize uygun şekilde yönetebilirsiniz.

Helpdesk

İç ya da dış müşteriye destek veren tüm ekiplerin ortak aşması gereken konuların başında verilen desteğin istenen kalitede, sürede, kapsamda yapılması ve bu sürecin kayıt altında tutulup istendiğinde raporlanabilmesi gelir.

 

Özel Yazılım Entegrasyonu

Yazılım entegrasyonu entegrasyon hizmeti ile farklı platfomlarda çalışan programların güvenilir bir alt yapı ile tek yada çift yönlü data akışı ile etkileşimli olarak çalışmasının sağlanmasıdır.Bu konuda bir makinadaki üretim çıktılarının ERP, yada CRM yazılımına aktarılması ile sistemin entegre çalışması düşünülebilir. Yazılım entegrasyonu çalışma hayatından çok büyük kolaylıklar sağlayan bir çalışmadır.

 

Tamamen birbirinden farklı iki platformun iletişim kurması çok büyük kolaylık anlamına gelir. Kurum içinde kullanılan bir portalın mevcut ERP ile entegre çalışmasının sağlanması hem müşterilere sunulan hizmetin kalitesinin artmasına hem de firma içinde iş akışının daha kontrol altına alınabilmesine olanak sağlar. Ancak tüm kolaylıklara ulaşırken sistemlerin birbiriyle iletişim kurması izinsiz olarak 3.kişilerinde sisteme müdahil olması gibi istenmeyen durumların oluşmasına da sebep olabilir.

 

Bu nedenle yazılım entegrasyonu yapılırken hangi dataların hangi şekillerle erişime açıldığına ve en önemlisi yetkisiz erişime nasıl engel olunacağı gibi konulara dikkat edilmesi ve güvenlik önlemlerinin bu doğrultuda geliştirilmesi çok önemlidir. Yazılım entegrasyonu konusundaki deneyim ve güvenlik konularındaki yaklaşımlarımız ile entegrasyon yazılımlarınız içinde çözümler sunabiliriz.

Web Tabanlı Portal Hizmetimiz

Web portal, pek çok farklı kategorideki içeriği bir arada bulunduran web sitesidir. Web portalların da canlı haberler, sohbet odaları, e-posta, alışveriş, çeşitli rehberler gibi birçok içerik bir arada yer almaktadır. Sadece bir konu üzerine özelleştirilmiş web portallar da oldukça yaygındır. Web portalları birçok teknolojik özellik barındırdığı için yazılım altyapısının güçlü olması gerekmektedir.

 

Despro olarak web portal ihtiyacı olan müşterilerimize özel hazırladığımız ürünümüz ile sağlıklı çözümler sunuyoruz.

Hedef kitlenizi planlayıp size özel olarak programladığımız web portal siteleri ile hedef kitlenizin bütün hizmetlere kolaylıkla ulaşmasını ve sunduğunuz hizmetlerden sorunsuz bir şekilde faydalanmasını sağlıyoruz.

Despro, ihtiyaçlarınızı doğru analiz ederek size en doğru web portal çözümünü sunar ve sizin önde olmanıza katkı sağlar.

bottom of page